Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness

Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness

₺ 49.03

Ucuz Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz mükemmel için AB Tekerlek Fitness, Satın Kalite Ab Makaralar doğrudan Çin Tedarikçilerden: Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness

Ürün figürü

Product Description for Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness :
uyarı!!!!! toplu alım ve toptan için, biz çok büyük indirim var. Pls detaylar için servis kişiye başvurun ürün Name : gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için Ab Tekerlek Fitness    açıklamaları : gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için Ab Tekerlek Fitness-çabuk kas inşa ve üst ve alt karın heykel, obliques, arms, omuzlar, çekirdek & geri MONTAJı KOLAY-sadece ambalajından, tekerlekler ve slayt içine kolu eklemek ekstra kavrama üzerinde. o ayrı seyahat için düz kat Join Fit Ab Tekerlek izole yardımcı ekipman önemli bir parçasıdır ve ton sizin abs. haddeleme eylem of Ab Tekerlek üst hem de alt karın trenler duvarlar egzersizi daha daha eksiksiz bir karın egzersiz vermek veya oturmak up yalnız.istediğiniz özellikleri : -tek Tekerlek gelişmiş istikrar için eğitim-Ayarlanabilir ayak pedalı yoğun egzersiz yönlülük sağlar, güvenli sapanlar ve üzengileri-rahat yumuşak palms önlemek için köpük kavrama ter sürgülü-Metal Mil 450lb aşan ağırlık tutabilir-montajı kolay-seyahat veya depolama için düz katlanabilirözellikler : 1. Renk : Siyah2. Içerir : Wheel×1çelik Rod×1kolu foam×2direnci ile band×2 adımsap ucu cover×2plastik spacer ring×2montaj drawing×1 AMBALAJ ürün Görüntü nakliye tüm siparişler en kısa sürede sevk edilecektir, genellikle 2 gün sonra ödeme.
1, Çin post air mail ile ücretsiz Nakliye yaklaşık bir ay sürer, ve bazen Özel muayene veya kötü hava tarafından belki gecikmiş. uzun sabırsızlanıyorum eğer öyleyse, pls istediğiniz nakliye yöntemi seçin.
2, sevgili Brezilya Müşteriler, pls not : nedeniyle sıkı özel muayene ülkenizde, pls bize cpf No. ödeme notu.
3, sevgili Rusya Müşteriler, pls not : nedeniyle sıkı Rusya kuralları, pls 3 kelime tam adı kullanın, veya paket gönderene iade edilecektir.
4, abd'ye e-Paket 10-15 iş günü sürer, Özel tarafından bazen belki gecikmiş.
5, DHL gibi Express, FEDEX, UPS, TNT yaklaşık 5-12 iş günü sürer, ama nedeniyle farklı ülkede gümrük zaman farkı, nakliye zaman garanti edilemez.
6, EMS bu yıl çok yavaş olduğunu, bazen nedeniyle sıkı özel muayene bir ay sürer. yani pls EMS önlemek daha iyi bir nakliye varsa.
tüm alıcılar pls not :
alıcılar tüm ek özel ücretleri, aracılık ücretleri, vergileri, ve ülkeye ithalatı için vergiler. bu ek ücretler belki teslimat sırasında toplanan. biz reddetti gönderiler için nakliye ücretleri iade edilmeyecektir. nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri içermez, ve alıcılar gümrük vergileri sorumludur.
Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness
Buy cheap Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness
Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness Review
Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness Shopping
Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness Shipping and return policy
Shopping tips:
Before buying Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness You can read review for it, or other customers reviews and comments. It is very important for to be shure of this product quality.Read description and main features for Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness carefully. This will let You to choose and buy best product for You. Best reviews from customers: This Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness is really great. With a great deal from this store it becomesbest, so i decide to leave a comment here for You. Attempt to visit and discover it priced honest get a great deal totally free shipping order. truly simple thanks a great deal.
- I was thinking the delivery will cost a lot, but impressed using the buy and delivery from the method here. I do not really disappointed that this order to the web. great services, fast delivery, less expensive
- simple to use service, fast conserve you are able to evaluate costs and purchase other Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness accessible now. It is really great time for nuy it. Strongly recommend this store.Do not forget to look for special discount in Gelişmiş Pro Ab Tekerlek/En Abs Egzersiz-mükemmel için AB Tekerlek Fitness related products.
Some Best features for related products with You can compare with selected product:
Help and Support:
You can reach a support representative via phone and email. You can also search the online knowledgebase and read the FAQs page for general answers and tips on setting up your text message marketing campaign. Video tutorials are available to give you additional assistance. These video guides can be especially helpful since they show you exactly what to expect in the program and how to answer common questions.


Ürün verisi

fonksiyon:
Bel ve Karın Egzersiz
Model Numarası:
JC017
tip:
Tek Tekerlekli
Marka Adı:
JOINFIT
uygulama:
Breaststroke Abdomen Trainer
Color:
Black
Material:
ABS+Rubber+Metal
Place or Origin:
Taiwan

Kategorideki diğer ürünler